2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

2 Yıllık Myo Mezunlarına Mimarlık Dikey Geçiş

Bilindiği gibi yüksek okul mezunları istedikleri takdirde bir sınava girerek kendi bölümlerine devam edebilmekte ve 2 yıl daha okuyarak 4 yıllık üniversite mezunu olabilmektedirler. Kendilerine tanınan bu hakkı kullanmak isteyen kişiler öncelikle dikey geçiş sınavına girmeli ve gerekli taban puanı almalıdırlar. Gerekli puanı alan kişiler eğitimlerine ne kadar ara vermiş olurlarsa olsunlar 3ncü sınıftan devam edebilmektedirler. 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş olanakları hakkında araştırma yapan kişiler bu konuda en çok avantajı Kosova da bulacaklarını da görebilmektedirler. Ülkemizde 2 yıllık okulları bitirmiş olan kişiler sınavsız bir şekilde dikey geçiş olanağı sunabilmekte olan Kosova üniversiteleri her zaman için bu alanda en çok güvenilmekte olan eğitim kurumları olarak gösterilmektedirler.

Türk öğrencilerden yoğun bir şekilde ilgi görmekte olan bu seçenek özellikle ister kendi bölümlerinde ister başka bölümlerde eğitimlerine devam etmek isteyen kişilere büyük bir avantaj sunabilmektedir. Meslek hayatlarında 4 yıllık diploma sahibi olmanın kendilerine çok ciddi avantajlar sağlayacağını bilen öğrenciler bu konu hakkında neler yapmaları gerektiğini eurostar yurtdışı eğitim danışmanlığı gibi güvenilir firmalardan öğrenebilmektedirler. Bu zamana kadar birçok kişiye bu konuda bilgiler verip yönlendiren bu firma özellikle insanların verdikleri emekleri karşılığını alabilmeleri için kedilerine bilgiler vermektedir.

Mimarlık Bölümünde Dikey Geçiş Olanakları

2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş işlemleri hakkında çok faza bilgileri olmayan kişiler özellikle doğru seçimler ve doğru adımlar ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşacaklarını da bilmektedirler. İş hayatına atıldıkları zaman 2 yıllık diploma ile 4 yıllık diploma arasından farkları daha net bir şekilde anlayabilmekte olan insanlar bu sebeple bu tarz hizmetleri almak için gerekli adımları mutlaka atmalıdırlar. Türk öğrencilerin bu kadar çok avantaja sahip olmaları sebebi ile Kosova üniversiteleri her zaman için okul seçme döneminde Türk öğrencilerin en çok ilgi gösterdikleri ülkelerden biri olmuştur. Sadece bu konuda değil daha birçok farklı konuda öğrencilere farklı avantajlar sunabilmekte olan Kosova özellikle İngilizce eğitim olanağı da sunduğu için türk öğrenciler adına mükemmel bir seçimdir.

Yurtdışında alacakları bu hizmet ile hem yurtdışı deneyimi yaşayabilen hem de eğitimlerini İngilizce olarak alabilen öğrenciler ellerine gelen bu olanak ile mezuniyet derecelerini daha üst seviyelere çıkarabilmektedirler. Her sene birçok türk öğrenciye ev sahipliği yapan ve kendilerine dnya genelinde birçok ülkede mesleki kariyer yapma olanağı sunan Kosova üniversiteleri dünyanın her yerinde yeni öğrenciler için yeni hizmetler hazırlayabilmektedir. Özellikle 2 yıllık myo mezunlarına mimarlık dikey geçiş hizmetleri hakkında bilgi almak isteyen kişiler okulum iletişim bilgilerini öğrenerek yetkili kurumlardan istedikleri bilgileri alarak neler yapmaları gerektiğini hemen öğrenebilmektedirler. Bu sayede işlemler kısa zamanda tamamlanabilmekte ve öğrenciler 4 yıllık mezunu olarak iş hayatlarına atılabilmektedirler.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!