Priştine Universum Üniversitesi

Priştine Universum Üniversitesi

Yurtdışında eğitim almak konusunda seçimlerini genellikle Kosova’dan yana kullanmakta olan öğrencilerin en çok tercih ettikleri okullardan biri de öğrencilerine kolej havasında bir eğitim vermekte olan Priştine Universum Üniversitesidir. Gelişmiş ders ortamları ve ekipmanların ile öğrencilerine en kaliteli eğitimleri verebilmekte olan bu okul özellikle ülke genelindeki diğer üniversiteler ile sürekli olarak bağlantılı olduğundan dolayı eğitim kalitesi de son derece yüksektir. Bilindiği gibi Türk öğrenciler yurtdışında eğitim almak için araştırmalar yaptıkları zaman çoğunlukla Kosova üniversitelerinin kendileri için en doğru seçim olduğunu net bir şekilde görebilmektedirler. Her sene birçok Türk öğrencinin bu üniversitelere kayıt yaptırmaları ve bu sayının da sürekli olarak artması tamamen ülkenin eğitime verdiği önemden kaynaklanmaktadır.

İnsanların eğitim konusunda her zaman en yüksek standardı hak ettiğini düşünen yetkililer Kosova eğitim sitemini de bu mantıkla oluşturmuşlardır. Ülkeye gelen her öğrencinin barınmadan sosyal aktivitelerine kadar her konuda gerekli seçeneklere sahip olmalarını amaçlamakta olan eğitimciler bu sebeple ülkenin birçok yerine birbirinden kaliteli üniversiteler kurmuşlardır. Bunlardan en başarıl olanlardan biri olarak gösterilmekte olan Priştine Universum Üniversitesi özellikle öğrencilerine sunduğunu eğitim dışı olanaklar ile de dikkatleri çekmektedir. Şu anda işletme, bankacılık, pazarlama, uluslar arası iş, siyaset bilimleri, kamu yönetimi ve uluslar arası ilişkiler bölümlerinde eğitim vermekte olan bu başarılı okul aynı zamanda öğrencilere eğitim haricindeki zamanlarını değerlendirmeleri içinde birçok seçenek sunabilmektedir.

Kosova da Kaliteli Eğitimin Adresi

Öğrencilerin sosyalleşebilmeleri ve yoğun ders stresinden uzaklaşabilmeleri için birçok etkinliğin yer aldığı Priştine Universum Üniversitesinde özellikle atçılık, yarış sporları, münazara, okuma, genç girişimciler ve yaratıcılık kulüpleri gibi farklı seçenekler yer almaktadır. İsteyen herkes bu kulüplerden birine kayıt olarak aktivitelere katılabilmektedirler. Eğitim kalitesinden kesinlikle ödün vermemekte olan bu başarıl üniversite aynı zamanda verdiği uluslar arası diploma ile öğrencilere dünyanın dört bir yanında kariyer yapabilme olanağı da sunabilmektedir. Bu üniversitede alacakları kaliteli eğitim ile iş hayatına da rahat bir şekilde hazırlanabileceklerini bilmekte olan tüm öğrenciler aynı zamanda diğer öğrencilere de mutlaka bu üniversiteyi önermektedirler.

2005 yılında Kosova’nın başkenti Priştine’de kurulmuş olan Priştine Universum Üniversitesi 2012 yılında da Glakova ve Prizren ofislerinde de hizmet vermeye başlamıştır. Öğrencilerine eğitim veya sosyal anlamda her türlü desteği vermekte olan ve aynı zamanda tüm öğrencilerini mesleklerine hazır bir şekilde mezun etmekte olan bu başarılı üniversite sahip olduğu kalite anlayışı ile de her zaman öğrencilerine sonsuz bir güven vermektedir. Toplum bilinci olan ve mesleklerinde başarılı olan öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamakta olan bu başarılı üniversite de eğitim alan herkes gerek eğitim sürecinde gerekse sosyal hayatta son derece kaliteli bir şekilde zaman geçirebilmektedir. Bu sebeple Türk öğrencilerin bu üniversiteye olan ilgileri her zaman artmaktadır.

 

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 1 Average: 5]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!