2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 Yıllık İnşaat Teknisyenlerine İnşaat Mühendisliği Dikey Geçiş

2 yıllık inşaat mühendisliği mezun olan kişiler için 4 yıllık bölüme dikey olarak geçiş yapmak her zaman için öncelikli planlardan biri olmuştur. Bu konuda çok istekli olan ancak hem sınav zorunluluğu olması hem de ücretlerin oldukça yüksek olması sebebi ile vazgeçen birçok kişi hayal kırıklığı yaşayabilmektedir. Fakat kosova üniversitelerinin türk öğrencilere tanıdığı 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş olanağı tüm türk öğrencilerin hayallerinin kolay bir şekilde gerçek olmasını sağlamaktadır. Özellikle düşük eğitim ücretlerinin yansıra sınavsız geçiş ve pratik eğitim alabilme olanakları da türk öğrencilerin bu ülkedeki üniversitelere karşı olan ilgilerinin her zaman yüksek olmasına neden olmaktadır.

2 yıllık eğitimlerini tamamladıktan sonra yüksek okul mezunu olarak mesleklerine başlama olanağı olan öğrenciler bunu yetinmeyip mezuniyet derecelerinin lisans seviyesine çıkarmak istedikleri zaman öncelikle dikey geçiş sınavına girip yeteri kadar puan almalıdırlar. Bu puanı alamayan kişiler maalesef 4 yıllık bölüme devam edememektedirler. Fakat sınav stresi ile karşılaşmak istemeyen kişiler kosova üniversitelerinde verilmekte olan 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş hizmetlerini kullanarak bu amaçlarına ulaşabilmektedirler. Direkt olarak 3ncü sınıftan başlayan eğitimlerini hem teorik hem de pratik olarak alabilmekte olan öğrenciler bu sayede mesleklerinde hedefledikleri konuma daha kısa zaman içinde gelebilmektedirler.

İnşaat Mühendisliğinde Dikey Geçiş Kolaylığı

Yurtdışında dünya genelinde saygınlık kazanmış olan bir eğitim kurumundan alınacak olan diplomanın kendilerine kadar ciddi getirileri olacağını bilen öğrenciler kendilerine sunulan bu avantajlı hizmetleri nasıl kullanacakları hakkında gerekli tüm bilgileri Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasından alabilmektedirler. Bugüne kadar birçok kişinin seçimlerinin en doğru şekilde yapabilmelerine yardımcı olan bu firma özellikle ilk seferinde en doğru kararları vermek isteyen kişilerin değişmez adresi haline gelmiştir. Alacakları eğitimin her zaman maksimum kalitede olmasını hedefleyen öğrenciler kosova da alacakları inşaat mühendisliği eğitimi ile mesleklerine daha öz güvenli bir şekilde başlayabilmektedirler. Türkiye de 2 yıllık inşaat mühendisliği okumuş olan tüm türk öğrencilerin kullanabilecekleri bu hizmetler özellikle İngilizce olması ve aynı zamanda sektördeki tüm yeni mevzuatları da içermesi sebebi ile çok önemlidir.

Meslek hayatlarına başladıkları zaman ön lisans mezunu olmak ile lisans mezunu olmak arasında çok fark olduğunu gören birçok kişi zaman kaybetmeden dikey geçiş olanaklarını kullanmak için üniversitelerin kapılarını çalmaktadırlar. Bunun için çoğu zaman yüksek bütçeler veya yüksek sınav puanlarına ihtiyaçları olan öğrenciler seçimlerini kosova üniversitelerinde verilmekte olan 2 yıllık inşaat teknisyenlerine inşaat mühendisliği dikey geçiş seçeneklerinden yana kullandıkları takdirde çok daha kısa zamanda ve çok daha kolay koşullarda eğitimlerine devam edebilmektedirler. Alacakları bu kaliteli eğitimlerde gerçek şantiyelerde zaman geçirecek olan öğrenciler meslekleri ile ilgili birçok konuya hakim olacakları için başarılı birer mühendis olarak meslek hayatına ilk adımlarını atabilmektedirler.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız.

Puanla
[Total: 0 Average: 0]
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!